24 lutego, 2024

InPlusMarket

Biznes Rynki Gospodarka

Profesjonalne telebimy w 4 zastosowaniach. Znałeś je wszystkie?

2 min read

Profesjonalne telebimy mają odpowiednie natężenie barw i kontrastów, a także oświetlenie, które jednocześnie widać z daleka i nie razi w oczy odbiorców. Można je wykorzystać w promocji z różnych kategorii. Poznaj wszystkie zastosowania i wykorzystaj ten nowoczesny element marketingowy w strategii Twojej marki.

1. Telebimy reklamowe

Reklama to jedno z najpopularniejszych zastosowań telebimów. Nośniki cyfrowe można ustawić w galeriach handlowych, przy głównych węzłach komunikacyjnych, które często są zakorkowane, w pobliżu dworców autobusowych i kolejowych lub przy wiatach przystankowych – słowem wszędzie tam, gdzie reklamę może obejrzeć dużo przechodniów oraz kierowców.

Telebimy w reklamie outdoorowej to świetne wsparcie dla kampanii marketingowych nastawionych na rozmaite cele – sprzedażowe, wizerunkowe czy zwiększenie świadomości o marce. Niebanalna kreacja może sprawić, że dotrzemy z przekazem do nowych grup odbiorców, a firma urośnie w siłę.

2. Telebimy uświetniające wydarzenia sportowe

Telebimy to również idealny element wzbogacający wydarzenia sportowe. Można na nich wyświetlać relację z meczu, co pozwala na oglądanie gry w doskonałej jakości z każdego miejsca trybun. W czasie przerwy nośniki cyfrowe mogą być wykorzystane do emitowania reklam sponsorów imprezy.

3. Telebimy w służbie słusznych spraw

Telebimy są również chętnie wykorzystywane przez organizacje pozarządowe oraz jednostki rządowe. Można na nich wyświetlać komunikaty dotyczące ważnych spraw społecznych – np. nowych regulacji prawnych, ostrzeżenia przed ryzykownymi chorobami (np. podczas pandemii) czy materiały edukacyjne.

4. Telebimy podnoszące profesjonalny wizerunek

Salki konferencyjne, biurowe, audiowizualne bądź wykładowe to kolejne miejsca, w których warto zastosować telebimy. Na nośnikach można wyświetlać prezentacje czy krótkie materiały wideo w świetnej jakości. Ekrany doskonale sprawdzą się podczas szkoleń wewnętrznych, podsumowań okresowych czy spotkań z klientami.

Telebimy od Flexvision – zwiększ rentowność Twoich projektów

Bez względu na to, czy działasz w sektorze NGO, zajmujesz się sprzedażą komercyjną, organizujesz wydarzenia sportowe lub zarządzasz firmą biurową – nowoczesne telebimy mogą sprawić, że szybciej osiągniesz zamierzone cele, a Twoja organizacja urośnie w siłę.

Aby tak się stało, należy zainwestować w nośnik najwyższej jakości, który podkreśli walory wyświetlanej kreacji i zadba o profesjonalny wizerunek firmy. Właśnie takie są produkty od Flexvision – rewolucjonistów form przekazu obrazu i dźwięku. Sprawdź dotychczasowe realizacje i zamów odpowiedni produkt już dziś.

Copyright © InPlusMarket - Biznes Rynki Gospodarka All rights reserved. | Newsphere by AF themes.